úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál

Cypher: Kód zkázy

Cold War

Neuro Hunter
 
FPS
RPG
adventury
automoto závody
sport
arkády
akční hry
simulátory
vesmírné simulátory
strategické hry
hry pro děti
 
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
10. červen 2016
Shadows: Heretic Kingdoms
2. čtvrtletí 2016
War for the Overworld
anglická verze

Ve hře War for the Overworld si s pomocí oblíbených prvků z her na hrdiny, real-time strategií a her na boha můžete vybudovat svoji vlastní kobku a stát se zlomyslným vládcem Dolejšku disponujícím nedostižnými temnými silami a sžíraným neukojitelnou touhou po krvavém dobývání ve snaze zmocnit se Hořejšku!

Stronghold Crusader II
Stronghold Crusader II je dlouho očekávaným pokračováním „hradní simulace“ Stronghold Crusader. Po dvanácti letech se série Stronghold vrací do pouští Středního východu, zhruba do roku 1189, a to s novým 3D herním enginem a realistickou destrukcí hradů.
Planetary Annihilation
Kolonizujte okolní sluneční soustavy, ničte domovské světy protivníků a vyhlazujte nepřátele v epických meziplanetárních bitvách více hráčů s tisícovkami jednotek.
Blackguards
Co se stane, když jedinou nadějí ohroženého světa nebudou hrdinové v lesklé zbroji, ale skupina ztracených existencí a odsouzených ničemů? To je otázka, na kterou se snaží odpovědět tahové RPG Blackguards zasazené do proslulého fantasy světa Černého oka.
The Banner Saga - Collector's Edition
Prožijte epickou vikinskou ságu, v níž vaše strategická rozhodnutí přímo ovlivňují vaši cestu. Během toho, co se svou karavanou putujete kouzelnou, avšak drsnou krajinou, uzavírejte nová spojenectví.
Shadow Warrior
Když Lo Wang, šógun společnosti Zilla Enterprises, dostane rozkaz získat legendární katanu zvanou Nobitsura Kage, jeho potíže tím teprve začínají. Je zrazen, ponechán napospas osudu a zjišťuje, že s tímto mečem mají co do činění zlověstní bohové, kteří chtějí přiblížit náš svět na pokraj zničení.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2
Nazi Zombie Army 2 je nejnovější, hrůzostrašnou epizodou v oceněné sérii Sniper Elite. Evropa, zničená druhou světovou válkou, je zamořena legiemi nemrtvých a jediná naděje na záchranu lidstva spočívá v získání posvátných artefaktů stojících na počátku tohoto prokletí.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army
V pomalu dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu a vypustí armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu. Jste Karl Fairburne – jeden z posledních živých na území Německa.
Sniper Elite V2 - Collector's Edition
Sniper Elite V2 je pokračováním úspěšné taktické akce Sniper Elite, ve kterém na hráče čeká dosud nejvěrohodnější zpracování válečné vřavy druhé světové války z pohledu odstřelovače. Nyní i v limitované sběratelské edici s řadou bonusů!
EEP Virtuální železnice 5.0
česká verze
2. prosinec 2011
CENA: 399 Kč, CENA E-SHOP: 299 Kč
  KOUPIT ZA 299 KČ   

Faery: Legends of Avalon, česká verze
299 Kč, 11. listopad 2011
Cities XL 2011, česká verze
399 Kč, 10. listopad 2011
Pirates of the Flying Fortress, česká verze
749 Kč, 5. říjen 2011
The Next BIG Thing, česká verze
399 Kč, 19. srpen 2011
Two Worlds II, česká verze
299 Kč, 25. leden 2011

30. květen 2016
Rozšíření "Heart of Gold" nyní k dispozici

Od 27. května si můžete ze Steamu stáhnout první rozšíření pro simulaci správce kobky War for the Overworld, nazvané "Heart of Gold". Připravte se na novou příběhovou kampaň, nové prvky v Žilách zla nebo nový motiv podzemí. Souběžně s rozšířením vychází i nový patch přinášející spoustu dalších oprav a vylepšení. A co je nejlepší? Všichni majitelé naší krabicové "Underlord Edition" získávají rozšíření "Heart of Gold" zcela zdarma, a to bez ohledu na to, zda jste si War for the Overworld už koupili nebo se k tomu teprve chystáte.

13. květen 2016
Komentované video z hraní nového Sherlocka

Na našem YouTube kanálu si můžete pustit nové, komentované jedenáctiminutové video z hraní hry Sherlock Holmes: The Devil's Daughter, které je navíc opatřeno českými titulky. Video pocházející ze samotného úvodu hry Vám neprozradí nic zásadního z příběhu, zato Vám představí nové i vylepšené herní prvky, na které se v tomto Sherlockově dobrodružství můžete těšit.

29. duben 2016
Sherlock Holmes začne řešit další případ 10. června

Nové dobrodružství slavného Sherlocka Holmese, nesoucí podtitul The Devil’s Daughter, vychází pro PC v češtině 10. června 2016. Na našem e-shopu gameoutlet.cz si můžete hru zakoupit za zvýhodněnou cenu 899 Kč už teď a ti nejrychlejší z Vás navíc zdarma získají jako předobjednávkový bonus Balíček převleků Sherlocka Holmese.

6. leden 2016
Kompletní Stronghold Crusader II nyní k dispozici pro každého

Poslední rozšiřující aktualizace hradní simulace Stronghold Crusader II přináší čtveřici nových map, optimalizuje pohyb dělníků a všem hráčům zpřístupňuje dvě minikampaně určené původně pouze pro předobjednávající. Do budoucna pak již vývojáři žádná další DLC ani nový obsah pro hru jednoho hráče neplánují.

Delivering Justice
V minikampani „Delivering Justice“ se stáváte jedním z posledních vznešených křižáckých pánů. Ve snaze udržet pořádek a zabránit dalšímu prolévání krve ve Svaté zemi musíte chránit zranitelné arabské kupce, odrážet tlupy útočníků a nakonec i obsadit hrad nepřítele kontrolujícího cestu do Jeruzaléma. A zatímco se budete snažit zpacifikovat rozvratné živly a zachovat mír, budete si navíc muset i vyrovnat účty se svým starým známým.

Freedom Fighters
V minikampani „Freedom Fighters“ se stáváte neohroženým arabským vůdcem odhodlaným zatlačit zpět nezvaná křižácká vojska. Poté, co ubráníte Saladinovo mírumilovné hospodářství před podlým útokem křižáckých zbabělců, se musíte připojit k šáhovi a vyrazit do protiútoku. Jakmile vylákáte křižáky z jejich hradu do otevřené pouště, budete jim moci zasadit rozhodující úder a zaútočit na horský tábor, ve kterém se odehraje konečná bitva.

Každá z těchto minikampaní obsahuje dvě mise časově zasazené do příslušné příběhové kampaně Stronghold Crusader II a nabízí nové scénáře, achievementy a výzvy pro všechny hráče bez ohledu na jejich um. Zakoupit si je můžete samostatně nejenom na Steamu, ale rovněž i na GOGu.
   
   

HYPERMAX | 2003-2016 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.