úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál

Tajuplný ostrov

Faery: Legends of Avalon

Restaurant Empire II
 
FPS
RPG
adventury
automoto závody
sport
arkády
akční hry
simulátory
vesmírné simulátory
strategické hry
hry pro děti
 
Shadows: Heretic Kingdoms
2. čtvrtletí 2015
War for the Overworld
anglická verze

Ve hře War for the Overworld si s pomocí oblíbených prvků z her na hrdiny, real-time strategií a her na boha můžete vybudovat svoji vlastní kobku a stát se zlomyslným vládcem Dolejšku disponujícím nedostižnými temnými silami a sžíraným neukojitelnou touhou po krvavém dobývání ve snaze zmocnit se Hořejšku!

Stronghold Crusader II
Stronghold Crusader II je dlouho očekávaným pokračováním „hradní simulace“ Stronghold Crusader. Po dvanácti letech se série Stronghold vrací do pouští Středního východu, zhruba do roku 1189, a to s novým 3D herním enginem a realistickou destrukcí hradů.
Planetary Annihilation
Kolonizujte okolní sluneční soustavy, ničte domovské světy protivníků a vyhlazujte nepřátele v epických meziplanetárních bitvách více hráčů s tisícovkami jednotek.
Blackguards
Co se stane, když jedinou nadějí ohroženého světa nebudou hrdinové v lesklé zbroji, ale skupina ztracených existencí a odsouzených ničemů? To je otázka, na kterou se snaží odpovědět tahové RPG Blackguards zasazené do proslulého fantasy světa Černého oka.
The Banner Saga - Collector's Edition
Prožijte epickou vikinskou ságu, v níž vaše strategická rozhodnutí přímo ovlivňují vaši cestu. Během toho, co se svou karavanou putujete kouzelnou, avšak drsnou krajinou, uzavírejte nová spojenectví.
Shadow Warrior
Když Lo Wang, šógun společnosti Zilla Enterprises, dostane rozkaz získat legendární katanu zvanou Nobitsura Kage, jeho potíže tím teprve začínají. Je zrazen, ponechán napospas osudu a zjišťuje, že s tímto mečem mají co do činění zlověstní bohové, kteří chtějí přiblížit náš svět na pokraj zničení.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2
Nazi Zombie Army 2 je nejnovější, hrůzostrašnou epizodou v oceněné sérii Sniper Elite. Evropa, zničená druhou světovou válkou, je zamořena legiemi nemrtvých a jediná naděje na záchranu lidstva spočívá v získání posvátných artefaktů stojících na počátku tohoto prokletí.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army
V pomalu dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu a vypustí armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu. Jste Karl Fairburne – jeden z posledních živých na území Německa.
Sniper Elite V2 - Collector's Edition
Sniper Elite V2 je pokračováním úspěšné taktické akce Sniper Elite, ve kterém na hráče čeká dosud nejvěrohodnější zpracování válečné vřavy druhé světové války z pohledu odstřelovače. Nyní i v limitované sběratelské edici s řadou bonusů!
Alan Wake's American Nightmare
česká verze
22. červen 2012
CENA: 299 Kč, CENA E-SHOP: 199 Kč
  KOUPIT ZA 199 KČ   

Blackguards, česká verze
999 Kč, 17. září 2014
Shadow Warrior, anglická verze
599 Kč, 22. listopad 2013
Sniper Elite: Nazi Zombie Army, anglická verze
299 Kč, 5. duben 2013
Death Rally, anglická verze
299 Kč, 21. listopad 2012
SpellForce 2: Faith in Destiny, český návod
499 Kč, 21. červen 2012

25. březen 2015
První DLC a další velká aktualizace pro Stronghold Crusader II je k dispozici

Od minulého pátku si mohou fanoušci „hradní simulace“ Stronghold Crusader II zakoupit na Steamu první DLC k této hře, nazvané „The Princess & The Pig“. Až do konce tohoto pracovního týdne ho navíc získají s 33% slevou. Toto DLC přináší sedm nových misí pro jednoho hráče, dva nové protivníky s vlastním hradem řízené počítačem a deset dalších achievementů.

Nové mise
Do bitvy o Jeruzalém vstupují dva noví válečníci řízení počítačem. Princezna i Vepř se na cestu do Svaté země vybavili meči, oštěpy i palcáty a mají v úmyslu narušit zdejší křehkou rovnováhu sil. Hráči se musí probojovat sedmi smrtonosnými scénáři, v nichž na ně čekají staří i noví nepřátelé, kteří jsou zase o něco prohnanější a mazanější. A i když hráčům noví soupeři možná v bitvě občas trochu pomohou, při konečném zúčtování jim určitě nic nedarují.

Nová postava: Vepř
Vepř, který se vrací z původního Strongholdu, je neúprosný útočník, který bez otálení vybuduje hrad a hned vzápětí se na své protivníky vrhne s pomocí rychlých jednotek. Vepře mučil v mládí jeho otec hladem, a tak Vepř raději utekl z domova, na anglickém venkově vyrostl v loupežnické tlupě a zakrátko začal velet své vlastní bandě zbojníků. Z každé kořisti si vždy bere to nejlepší a s oblibou se přejídá. Se svou hromotluckou postavou rád zastrašuje nepřátele a na bitevním poli obvykle působí jako Vlkova osobní mlátička. A třebaže tihle dva často spolupracují, bojí se Vepř Vlka stejně, jako se kdysi bál svého otce.

Nová postava: Princezna
Jako zbrusu nová postava si Princezna ráda hraje na neviňátko – dokud pomocí svého vlivu a bohatství neshromáždí neporazitelnou armádu disponující záplavou obléhacích strojů a nerozdrtí své nepřátele na padrť. Od narození byla obdařena nespočtem privilegií, a tak za svého pobytu na královském dvoře musela jen málokdy někomu něco dokazovat. Život v lepší společnosti v ní vypěstoval neochvějnou víru ve vlastní schopnosti a poté, co upevnila své postavení u dvora, se Princezna rozhodla, že své dovednosti předvede i na bitevním poli. To z ní dělá stejně nebojácnou a hrdou velitelku jako z jakéhokoliv jiného mužského nástupce trůnu.

Zároveň s tímto DLC uvolnili autoři z Firefly Studios další velkou aktualizaci Stronghold Crusader II, nazvanou „Blow the Horn, Bang the Drum“, která přidává čtyři nové mapy do režimu šarvátky a vylepšuje umělou inteligenci nepřátel.

DLC „The Princess & The Pig“ je nyní na Steamu k dispozici za 3,34 €.

11. prosinec 2014
Velká zimní aktualizace pro Stronghold Crusader II je venku!

Firefly Studios vydali první velké rozšíření pro svoji strategickou hru Stronghold Crusader II, které přináší podporu pro Steam Workshop, balíček šesti nejoblíbenějších klasických map z prvního dílu a také řadu nových možností, jak si podle svého nastavit hru více hráčů. Všechny novinky vám nejlépe představí tento trailer na našem YouTube kanálu.

20. listopad 2014
Akční RPG Shadows: Heretic Kingdoms vyjde v lednu v češtině!

V lednu příštího roku vyjde v edici HYPERMAX v české verzi slovenské akční RPG Shadows: Heretic Kingdoms. Hru si můžete jako obvykle předobjednat přímo na našem e-shopu gameoutlet.cz za zvýhodněnou cenu 699 Kč.

13. listopad 2014
Vánoční turnaj v Stronghold Crusader II

Hrajete rádi a často Stronghold Crusader II ve více hráčích? Tak to by vás mohl zajímat vánoční turnaj, který vývojáři ve spolupráci s komunitou fanoušků naplánovali na období od 24. listopadu do 14. prosince. Turnaje se může zúčastnit maximálně 64 hráčů vylosovaných ze všech zájemců, kteří se do 17. listopadu přihlásí skrze tento formulář. Zápasy budou probíhat každý den turnaje, vždy od 18:00 do 22:30. Turnaj bude rozdělen do tří fází, z nichž v každé se bude soupeřit na jiné mapě, aby nebylo možné vyhrát celý turnaj s jednou strategií.

Vítěz se může těšit na všechna budoucí placená DLC zdarma, podepsanou krabičku s hrou a tričko Stronghold Crusader II. Druhý v pořadí získá zdarma první placené DLC, podepsanou krabičku a tričko. Poražení semifinalisté obdrží kromě prvního placeného DLC a podepsané krabičky také tematickou šňůrku na krk.
   
   

HYPERMAX | 2003-2015 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.