úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál

X2: The Threat

The Banner Saga - Collector's Edition

CT Special Forces: Fire for Effect
 
FPS
RPG
adventury
automoto závody
sport
arkády
akční hry
simulátory
vesmírné simulátory
strategické hry
hry pro děti
 
Shadows: Heretic Kingdoms
březen 2015
Stronghold Crusader II
anglická verze

Stronghold Crusader II je dlouho očekávaným pokračováním „hradní simulace“ Stronghold Crusader z roku 2002. Po dvanácti letech se série Stronghold vrací do pouští Středního východu, zhruba do roku 1189, a to s novým 3D herním enginem a realistickou destrukcí hradů zajištěnou fyzikálním enginem Havok. Stronghold Crusader II přináší nejen návykovou a rychlou hratelnost, ale také autentickou simulaci života na hradu známou z prvního dílu.

Planetary Annihilation
Kolonizujte okolní sluneční soustavy, ničte domovské světy protivníků a vyhlazujte nepřátele v epických meziplanetárních bitvách více hráčů s tisícovkami jednotek.
Blackguards
Co se stane, když jedinou nadějí ohroženého světa nebudou hrdinové v lesklé zbroji, ale skupina ztracených existencí a odsouzených ničemů? To je otázka, na kterou se snaží odpovědět tahové RPG Blackguards zasazené do proslulého fantasy světa Černého oka.
The Banner Saga - Collector's Edition
Prožijte epickou vikinskou ságu, v níž vaše strategická rozhodnutí přímo ovlivňují vaši cestu. Během toho, co se svou karavanou putujete kouzelnou, avšak drsnou krajinou, uzavírejte nová spojenectví.
Shadow Warrior
Když Lo Wang, šógun společnosti Zilla Enterprises, dostane rozkaz získat legendární katanu zvanou Nobitsura Kage, jeho potíže tím teprve začínají. Je zrazen, ponechán napospas osudu a zjišťuje, že s tímto mečem mají co do činění zlověstní bohové, kteří chtějí přiblížit náš svět na pokraj zničení.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2
Nazi Zombie Army 2 je nejnovější, hrůzostrašnou epizodou v oceněné sérii Sniper Elite. Evropa, zničená druhou světovou válkou, je zamořena legiemi nemrtvých a jediná naděje na záchranu lidstva spočívá v získání posvátných artefaktů stojících na počátku tohoto prokletí.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army
V pomalu dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu a vypustí armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu. Jste Karl Fairburne – jeden z posledních živých na území Německa.
Sniper Elite V2 - Collector's Edition
Sniper Elite V2 je pokračováním úspěšné taktické akce Sniper Elite, ve kterém na hráče čeká dosud nejvěrohodnější zpracování válečné vřavy druhé světové války z pohledu odstřelovače. Nyní i v limitované sběratelské edici s řadou bonusů!
Rochard
Rochard je cenami ověnčená plošinovka přinášející nespočet hodin neuvěřitelných gravitačních hrátek, řešení hádanek a čisté akce. Hra, podávaná v humorném kresleném stylu, vypráví napínavý příběh o zavrženíhodných padouších, slečně v nesnázích a tajemné civilizaci cizinců.
Death Rally
anglická verze
21. listopad 2012
CENA: 299 Kč, CENA E-SHOP: 190 Kč
  KOUPIT ZA 190 KČ   

Faery: Legends of Avalon, česká verze
299 Kč, 11. listopad 2011
Cities XL 2011, česká verze
399 Kč, 10. listopad 2011
Pirates of the Flying Fortress, česká verze
749 Kč, 5. říjen 2011
The Next BIG Thing, česká verze
399 Kč, 19. srpen 2011
Pro Cycling Manager 2011, anglická verze
799 Kč, 8. červenec 2011

11. prosinec 2014
Velká zimní aktualizace pro Stronghold Crusader II je venku!

Firefly Studios vydali první velké rozšíření pro svoji strategickou hru Stronghold Crusader II, které přináší podporu pro Steam Workshop, balíček šesti nejoblíbenějších klasických map z prvního dílu a také řadu nových možností, jak si podle svého nastavit hru více hráčů. Všechny novinky vám nejlépe představí tento trailer na našem YouTube kanálu.

20. listopad 2014
Akční RPG Shadows: Heretic Kingdoms vyjde v lednu v češtině!

V lednu příštího roku vyjde v edici HYPERMAX v české verzi slovenské akční RPG Shadows: Heretic Kingdoms. Hru si můžete jako obvykle předobjednat přímo na našem e-shopu gameoutlet.cz za zvýhodněnou cenu 699 Kč.

13. listopad 2014
Vánoční turnaj v Stronghold Crusader II

Hrajete rádi a často Stronghold Crusader II ve více hráčích? Tak to by vás mohl zajímat vánoční turnaj, který vývojáři ve spolupráci s komunitou fanoušků naplánovali na období od 24. listopadu do 14. prosince. Turnaje se může zúčastnit maximálně 64 hráčů vylosovaných ze všech zájemců, kteří se do 17. listopadu přihlásí skrze tento formulář. Zápasy budou probíhat každý den turnaje, vždy od 18:00 do 22:30. Turnaj bude rozdělen do tří fází, z nichž v každé se bude soupeřit na jiné mapě, aby nebylo možné vyhrát celý turnaj s jednou strategií.

Vítěz se může těšit na všechna budoucí placená DLC zdarma, podepsanou krabičku s hrou a tričko Stronghold Crusader II. Druhý v pořadí získá zdarma první placené DLC, podepsanou krabičku a tričko. Poražení semifinalisté obdrží kromě prvního placeného DLC a podepsané krabičky také tematickou šňůrku na krk.

1. říjen 2014
Strategie Stronghold Crusader II vychází 17. října!

Dlouho očekávané pokračování mixu real-time a budovatelské strategie Stronghold Crusader dorazí 17. října a vy si můžete hru předobjednat na našem e-shopu gameoutlet.cz už teď za 899 Kč.
   
   

HYPERMAX | 2003-2015 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.