úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál

Death Rally

Cold War

Silverfall
 
FPS
RPG
adventury
automoto závody
sport
arkády
akční hry
simulátory
vesmírné simulátory
strategické hry
hry pro děti
 
Shadows: Heretic Kingdoms
leden 2015
Stronghold Crusader II
anglická verze

Stronghold Crusader II je dlouho očekávaným pokračováním „hradní simulace“ Stronghold Crusader z roku 2002. Po dvanácti letech se série Stronghold vrací do pouští Středního východu, zhruba do roku 1189, a to s novým 3D herním enginem a realistickou destrukcí hradů zajištěnou fyzikálním enginem Havok. Stronghold Crusader II přináší nejen návykovou a rychlou hratelnost, ale také autentickou simulaci života na hradu známou z prvního dílu.

Planetary Annihilation
Kolonizujte okolní sluneční soustavy, ničte domovské světy protivníků a vyhlazujte nepřátele v epických meziplanetárních bitvách více hráčů s tisícovkami jednotek.
Blackguards
Co se stane, když jedinou nadějí ohroženého světa nebudou hrdinové v lesklé zbroji, ale skupina ztracených existencí a odsouzených ničemů? To je otázka, na kterou se snaží odpovědět tahové RPG Blackguards zasazené do proslulého fantasy světa Černého oka.
The Banner Saga - Collector's Edition
Prožijte epickou vikinskou ságu, v níž vaše strategická rozhodnutí přímo ovlivňují vaši cestu. Během toho, co se svou karavanou putujete kouzelnou, avšak drsnou krajinou, uzavírejte nová spojenectví.
Shadow Warrior
Když Lo Wang, šógun společnosti Zilla Enterprises, dostane rozkaz získat legendární katanu zvanou Nobitsura Kage, jeho potíže tím teprve začínají. Je zrazen, ponechán napospas osudu a zjišťuje, že s tímto mečem mají co do činění zlověstní bohové, kteří chtějí přiblížit náš svět na pokraj zničení.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2
Nazi Zombie Army 2 je nejnovější, hrůzostrašnou epizodou v oceněné sérii Sniper Elite. Evropa, zničená druhou světovou válkou, je zamořena legiemi nemrtvých a jediná naděje na záchranu lidstva spočívá v získání posvátných artefaktů stojících na počátku tohoto prokletí.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army
V pomalu dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu a vypustí armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu. Jste Karl Fairburne – jeden z posledních živých na území Německa.
Sniper Elite V2 - Collector's Edition
Sniper Elite V2 je pokračováním úspěšné taktické akce Sniper Elite, ve kterém na hráče čeká dosud nejvěrohodnější zpracování válečné vřavy druhé světové války z pohledu odstřelovače. Nyní i v limitované sběratelské edici s řadou bonusů!
Rochard
Rochard je cenami ověnčená plošinovka přinášející nespočet hodin neuvěřitelných gravitačních hrátek, řešení hádanek a čisté akce. Hra, podávaná v humorném kresleném stylu, vypráví napínavý příběh o zavrženíhodných padouších, slečně v nesnázích a tajemné civilizaci cizinců.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army
anglická verze
5. duben 2013
CENA: 299 Kč, CENA E-SHOP: 249 Kč
  KOUPIT ZA 249 KČ   

Death Rally, anglická verze
299 Kč, 21. listopad 2012
Alan Wake's American Nightmare, česká verze
299 Kč, 22. červen 2012
SpellForce 2: Faith in Destiny, český návod
499 Kč, 21. červen 2012
EEP Virtuální železnice 5.0, česká verze
399 Kč, 2. prosinec 2011
Faery: Legends of Avalon, česká verze
299 Kč, 11. listopad 2011

20. listopad 2014
Akční RPG Shadows: Heretic Kingdoms vyjde v lednu v češtině!

V lednu příštího roku vyjde v edici HYPERMAX v české verzi slovenské akční RPG Shadows: Heretic Kingdoms. Hru si můžete jako obvykle předobjednat přímo na našem e-shopu gameoutlet.cz za zvýhodněnou cenu 699 Kč.

13. listopad 2014
Vánoční turnaj v Stronghold Crusader II

Hrajete rádi a často Stronghold Crusader II ve více hráčích? Tak to by vás mohl zajímat vánoční turnaj, který vývojáři ve spolupráci s komunitou fanoušků naplánovali na období od 24. listopadu do 14. prosince. Turnaje se může zúčastnit maximálně 64 hráčů vylosovaných ze všech zájemců, kteří se do 17. listopadu přihlásí skrze tento formulář. Zápasy budou probíhat každý den turnaje, vždy od 18:00 do 22:30. Turnaj bude rozdělen do tří fází, z nichž v každé se bude soupeřit na jiné mapě, aby nebylo možné vyhrát celý turnaj s jednou strategií.

Vítěz se může těšit na všechna budoucí placená DLC zdarma, podepsanou krabičku s hrou a tričko Stronghold Crusader II. Druhý v pořadí získá zdarma první placené DLC, podepsanou krabičku a tričko. Poražení semifinalisté obdrží kromě prvního placeného DLC a podepsané krabičky také tematickou šňůrku na krk.

1. říjen 2014
Strategie Stronghold Crusader II vychází 17. října!

Dlouho očekávané pokračování mixu real-time a budovatelské strategie Stronghold Crusader dorazí 17. října a vy si můžete hru předobjednat na našem e-shopu gameoutlet.cz už teď za 899 Kč.

16. září 2014
Real-time strategie Planetary Annihilation vychází 19. září!

Tento pátek vyjde v edici HYPERMAX meziplanetární real-time strategie Planetary Annihilation. Chcete-li ovládnout galaxii se svou armádou ničivých válečných strojů, nenechte si ji rozhodně ujít. Na našem e-shopu gameoutlet.cz ji seženete za zvýhodněných 699 Kč.
   
   

HYPERMAX | 2003-2014 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.