úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál

Dream Pinball 3D

Death Rally

Planet Horse
 
FPS
RPG
adventury
automoto závody
sport
arkády
akční hry
simulátory
vesmírné simulátory
strategické hry
hry pro děti
 
Shadow Warrior
anglická verze

Když Lo Wang, šógun společnosti Zilla Enterprises, dostane rozkaz získat legendární katanu zvanou Nobitsura Kage, jeho potíže tím teprve začínají. Je zrazen, ponechán napospas osudu a zjišťuje, že s tímto mečem mají co do činění zlověstní bohové, kteří chtějí přiblížit náš svět na pokraj zničení. Mistrným využíváním střelných zbraní, meče, magie a důvtipu musí Lo Wang odhalit pravdu skrývající se za ďábelskou invazí a vyhnat zlo zpět do temnot.

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2
Nazi Zombie Army 2 je nejnovější, hrůzostrašnou epizodou v oceněné sérii Sniper Elite. Evropa, zničená druhou světovou válkou, je zamořena legiemi nemrtvých a jediná naděje na záchranu lidstva spočívá v získání posvátných artefaktů stojících na počátku tohoto prokletí.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army
V pomalu dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu a vypustí armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu. Jste Karl Fairburne – jeden z posledních živých na území Německa.
Sniper Elite V2 - Collector's Edition
Sniper Elite V2 je pokračováním úspěšné taktické akce Sniper Elite, ve kterém na hráče čeká dosud nejvěrohodnější zpracování válečné vřavy druhé světové války z pohledu odstřelovače. Nyní i v limitované sběratelské edici s řadou bonusů!
Rochard
Rochard je cenami ověnčená plošinovka přinášející nespočet hodin neuvěřitelných gravitačních hrátek, řešení hádanek a čisté akce. Hra, podávaná v humorném kresleném stylu, vypráví napínavý příběh o zavrženíhodných padouších, slečně v nesnázích a tajemné civilizaci cizinců.
Death Rally
Death Rally je závodní hra viděná shora, v níž je vaším úkolem vyhrávat závody, hromadit peníze a za ně si kupovat vylepšení pro své auto. To vše při ničení protivníků a klestění si cesty okolostojícími diváky s plynovým pedálem sešlápnutým až k podlaze!
Painkiller: Hell and Damnation
Zlo se vrátilo a démoni se rvou o duše mrtvých uvězněných v očistci. Jedině Daniel Garner, jako prokletí v očích temnoty a hračka v rukou světla, je schopen probojovat se hordami démonů a další pekelné havěti.
Dungeon Lords MMXII
Velký kouzelník Galdryn z Luk padl za oběť smrtícímu spiknutí zosnovanému v Kruhu mágů. Jeho hlavní spojenec lord Davenmor se nyní urputně snaží ubránit své království před temnými silami původců spiknutí a před náporem nájezdníků lorda Barrowgrima...
Alan Wake's American Nightmare
V tomto zbrusu novém, samostatném dobrodružství se Alan Wake musí postavit zvěstovateli temnoty, ďábelskému panu Scratchovi! Nutnost pro všechny fanoušky Alana Wakea a perfektní příležitost pro nové hráče vyrazit do boje proti temnotě.
SpellForce 2: Faith in Destiny
český návod
21. červen 2012
CENA: 499 Kč, CENA E-SHOP: 388 Kč
  KOUPIT ZA 388 KČ   

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2, anglická verze
299 Kč, 15. listopad 2013
Sniper Elite: Nazi Zombie Army, anglická verze
299 Kč, 5. duben 2013
Death Rally, anglická verze
299 Kč, 21. listopad 2012
Alan Wake's American Nightmare, česká verze
299 Kč, 22. červen 2012
Shadow Warrior, anglická verze
599 Kč, 22. listopad 2013

27. leden 2014
Soumrak nad světem Vanguard: Saga of Heroes

V pátek 24. ledna společnost Sony Online Entertainment oznámila, že ke dni 31. července 2014 ukončí provoz MMORPG Vanguard: Saga of Heroes. Na průzkum fantasy světa, který tu s námi je už celých sedm let, tak máte posledního půl roku.

23. prosinec 2013
Nový patch pro Shadow Warriora přináší režim Přežití a baseballovou pálku z Rise of the Triad

Po intenzivním vyjednávání trvajícím dlouho do noci se nakonec zástupci vývojářského studia Flying Wild Hog a tajemné Divize budoucích zisků vydavatelské společnosti Devolver Digital shodli na tom, že krví nasáklou rubačku Shadow Warrior rozšíří zbrusu novým a zcela bezplatným režimem Přežití. Po doinstalování poslední aktualizace se tak nadějní mistři meče mohou probíjet neskutečným náporem zuřivých nepřátel ve třech speciálně navržených bitevních arénách (Hřbitov, Staré město a Pevnost), které doprovází i příslušné žebříčky.

Nespokojeni s jedinou novinkou rozhodli se vývojáři z Flying Wild Hog a vydavatel Devolver Digital, že spojí síly s vývojáři z Interceptor Entertainment a vydavatelem Apogee Software a navzájem si udělají reklamu na hry Shadow Warrior a Rise of the Triad. Proto se hráči Shadow Warriora mohou od nové aktualizace vyzbrojit očarovanou baseballovou pálkou Excalibat z Rise of the Triad, zatímco hráči Rise of the Triad si v šílených režimech pro hru více hráčů mohou nově zvolit postavu Lo Wanga, ústředního hrdiny Shadow Warriora.

Související otitulkovaná videa najdete na našem kanálu na YouTube.

17. prosinec 2013
DLC „Městská stvoření“ pro Painkiller: Hell & Damnation je nyní k dispozici

Pokud tu a tam rádi zmasakrujete pár démonů, určitě nepřehlédněte sedmé DLC pro akční hru Painkiller: Hell & Damnation nazvané „Městská stvoření“, které přináší nové úrovně, nové nepřátele a spoustu dalších pekelných potvor.

V tomto novém DLC mají hráči možnost zařádit si ve zbrusu novém městském prostředí a vypustit do betonové džungle své pustošivé já.

• Tři mapy pro jednoho hráče nebo kooperaci: Vězení, Apokalyptické město a Pětiúhelník.
• Nová mapa „Továrna“ pro hru více hráčů v režimech Deathmatch, Team Deathmath, Capture the Flag a Přežití.
• Přepracovaný souboj s bossem: Obří opancéřovaný démon se vrací s novými dovednostmi a schopnostmi, v novém prostředí s novými herními prvky.
• Přepracovaní nepřátelé: Apokalyptické zombie různých tvarů a bizarních provedení, okřídlení démoni, apokalyptičtí mrzáci, pekelní motorkáři s rotačními kulomety a obří pavoučí minibossové.

DLC „Městská stvoření“ si můžete stáhnout ze Steamu za 6,99 euro.

22. listopad 2013
Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior zdarma

Od dnešního dne je v obchodech k sehnání krabicová verze hry Shadow Warrior. Jako její majitelé si navíc můžete bezplatně stáhnout minihru Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior, v níž musíte v roli údržbáře uklidit paseku, kterou po sobě zanechal Lo Wang.
   
   

HYPERMAX | 2003-2014 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.