úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál

The Abbey: Hříšné opatství

Shadows: Heretic Kingdoms

Planetary Annihilation
 
FPS
RPG
adventury
automoto závody
sport
arkády
akční hry
simulátory
vesmírné simulátory
strategické hry
hry pro děti
 
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
10. červen 2016
Shadows: Heretic Kingdoms
2. čtvrtletí 2016
War for the Overworld
anglická verze

Ve hře War for the Overworld si s pomocí oblíbených prvků z her na hrdiny, real-time strategií a her na boha můžete vybudovat svoji vlastní kobku a stát se zlomyslným vládcem Dolejšku disponujícím nedostižnými temnými silami a sžíraným neukojitelnou touhou po krvavém dobývání ve snaze zmocnit se Hořejšku!

Stronghold Crusader II
Stronghold Crusader II je dlouho očekávaným pokračováním „hradní simulace“ Stronghold Crusader. Po dvanácti letech se série Stronghold vrací do pouští Středního východu, zhruba do roku 1189, a to s novým 3D herním enginem a realistickou destrukcí hradů.
Planetary Annihilation
Kolonizujte okolní sluneční soustavy, ničte domovské světy protivníků a vyhlazujte nepřátele v epických meziplanetárních bitvách více hráčů s tisícovkami jednotek.
Blackguards
Co se stane, když jedinou nadějí ohroženého světa nebudou hrdinové v lesklé zbroji, ale skupina ztracených existencí a odsouzených ničemů? To je otázka, na kterou se snaží odpovědět tahové RPG Blackguards zasazené do proslulého fantasy světa Černého oka.
The Banner Saga - Collector's Edition
Prožijte epickou vikinskou ságu, v níž vaše strategická rozhodnutí přímo ovlivňují vaši cestu. Během toho, co se svou karavanou putujete kouzelnou, avšak drsnou krajinou, uzavírejte nová spojenectví.
Shadow Warrior
Když Lo Wang, šógun společnosti Zilla Enterprises, dostane rozkaz získat legendární katanu zvanou Nobitsura Kage, jeho potíže tím teprve začínají. Je zrazen, ponechán napospas osudu a zjišťuje, že s tímto mečem mají co do činění zlověstní bohové, kteří chtějí přiblížit náš svět na pokraj zničení.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2
Nazi Zombie Army 2 je nejnovější, hrůzostrašnou epizodou v oceněné sérii Sniper Elite. Evropa, zničená druhou světovou válkou, je zamořena legiemi nemrtvých a jediná naděje na záchranu lidstva spočívá v získání posvátných artefaktů stojících na počátku tohoto prokletí.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army
V pomalu dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu a vypustí armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu. Jste Karl Fairburne – jeden z posledních živých na území Německa.
Sniper Elite V2 - Collector's Edition
Sniper Elite V2 je pokračováním úspěšné taktické akce Sniper Elite, ve kterém na hráče čeká dosud nejvěrohodnější zpracování válečné vřavy druhé světové války z pohledu odstřelovače. Nyní i v limitované sběratelské edici s řadou bonusů!
Shadow Warrior
anglická verze
22. listopad 2013
CENA: 599 Kč, CENA E-SHOP: 499 Kč
  KOUPIT ZA 499 KČ   

Sniper Elite: Nazi Zombie Army, anglická verze
299 Kč, 5. duben 2013
Death Rally, anglická verze
299 Kč, 21. listopad 2012
Alan Wake's American Nightmare, česká verze
299 Kč, 22. červen 2012
SpellForce 2: Faith in Destiny, český návod
499 Kč, 21. červen 2012
EEP Virtuální železnice 5.0, česká verze
399 Kč, 2. prosinec 2011

29. duben 2016
Sherlock Holmes začne řešit další případ 10. června

Nové dobrodružství slavného Sherlocka Holmese, nesoucí podtitul The Devil’s Daughter, vychází pro PC v češtině 10. června 2016. Na našem e-shopu gameoutlet.cz si můžete hru zakoupit za zvýhodněnou cenu 899 Kč už teď a ti nejrychlejší z Vás navíc zdarma získají jako předobjednávkový bonus Balíček převleků Sherlocka Holmese.

6. leden 2016
Kompletní Stronghold Crusader II nyní k dispozici pro každého

Poslední rozšiřující aktualizace hradní simulace Stronghold Crusader II přináší čtveřici nových map, optimalizuje pohyb dělníků a všem hráčům zpřístupňuje dvě minikampaně určené původně pouze pro předobjednávající. Do budoucna pak již vývojáři žádná další DLC ani nový obsah pro hru jednoho hráče neplánují.

Delivering Justice
V minikampani „Delivering Justice“ se stáváte jedním z posledních vznešených křižáckých pánů. Ve snaze udržet pořádek a zabránit dalšímu prolévání krve ve Svaté zemi musíte chránit zranitelné arabské kupce, odrážet tlupy útočníků a nakonec i obsadit hrad nepřítele kontrolujícího cestu do Jeruzaléma. A zatímco se budete snažit zpacifikovat rozvratné živly a zachovat mír, budete si navíc muset i vyrovnat účty se svým starým známým.

Freedom Fighters
V minikampani „Freedom Fighters“ se stáváte neohroženým arabským vůdcem odhodlaným zatlačit zpět nezvaná křižácká vojska. Poté, co ubráníte Saladinovo mírumilovné hospodářství před podlým útokem křižáckých zbabělců, se musíte připojit k šáhovi a vyrazit do protiútoku. Jakmile vylákáte křižáky z jejich hradu do otevřené pouště, budete jim moci zasadit rozhodující úder a zaútočit na horský tábor, ve kterém se odehraje konečná bitva.

Každá z těchto minikampaní obsahuje dvě mise časově zasazené do příslušné příběhové kampaně Stronghold Crusader II a nabízí nové scénáře, achievementy a výzvy pro všechny hráče bez ohledu na jejich um. Zakoupit si je můžete samostatně nejenom na Steamu, ale rovněž i na GOGu.

23. prosinec 2015
Patch 2.20 pro Galactic Civilizations II

Autoři vesmírné strategie Galactic Civilizations II, která zanedlouho oslaví deset let od svého vydání, nečekaně připravili ve spolupráci s herní komunitou nový patch přinášející velkou spoustu změn a vylepšení, jejichž úplný seznam naleznete zde. Máte-li hru již zaregistrovanou na oficiálních stránkách Galactic Civilizations II, můžete si její kompletní aktuální verzi stáhnout přímo z webu Stardocku.

11. listopad 2015
Poslední DLC pro Stronghold Crusader II a digitální Ultimate Edition nyní k dispozici

DLC „The Jackal & The Khan“ je posledním rozšířením pro oblíbenou hradní simulaci Stronghold Crusader II, které přináší devět nových misí spojených v kampani pro jednoho hráče, dvě nové postavy řízené počítačem, deset achievementů, pět dalších štítů a vlastní podobu hradu pro každou z nových postav.

Šakal i Chán jsou vyvrhelové, kteří přežívají jen díky své prohnanosti a oddanosti svých mužů. Osudem těchto vojevůdců je vést vojska napříč divokými pustinami a položit základy vlastních svatých říší. Dusot kopyt jejich koní duní písečnými planinami a jejich válečníci touží vymazat otisky vašich stop ze zdejších bojišť. Prudkost a houževnatost, s níž Šakalova a Chánova vojska bojují, představují výzvu i pro ty nejzkušenější hráče série.

Nová postava: Šakal
Šakal, zkušený vojevůdce skrývající svou tvář za velkou kovovou přilbicí připomínající šakalí hlavu, se vrací zpět domů. Poté, co je na konci původního Strongholdu Vlk probodnut mečem a svržen z věže vlastního hradu, je odvezen na východ, kde se ho Šakalovi a jeho spojencům povede jako zázrakem zachránit. Šakal napraví Vlkovi jeho polámané kosti, stane se jeho věrným služebníkem a nakonec se mu podaří zabít Krále a nahradit Vepře na pozici hlavního Vlkova vojevůdce. Na rozdíl od Vepře nebo Krysy se však Vlka nebojí. Nesouhlasí-li s jeho rozkazy, neváhá se mu postavit jako sobě rovnému. Poté, co se nezdaří jeho tažení proti Chlapci, rozhodne se Šakal svého tvrdohlavého pána opustit a vrátit se do své rodné země. Zde čeká na svou příležitost pomstít se v pravou chvíli všem, kteří mu kdy ukřivdili.

Nová postava: Chán
Chán je kočovník úzce spjatý se svou zemí – jak svou minulostí, tak herním stylem. Většinu svého dospělého života strávil jako vůdce tlupy potulných bojovníků, jeho muži jsou však spíše než žoldáky lačnícími po bohatství válečníky bez domova toužícími po velkolepých bitvách a slavných vítězstvích. Chánovo neuspořádané vojsko si za celá léta pod jeho vedením nevytvořilo žádný opěrný bod a místo toho raději putuje světem, aby mohlo dosahovat stále nových a nových vojenských úspěchů. Jeho muži se pohybují v nezkrotných tlupách a nezajímá je nic jiného než nekonečné drancování.

Všichni majitelé Stronghold Crusader II získávají navíc zdarma pět nových map pro režim šarvátky a hru více hráčů.

Digitální Ultimate Edition Stronghold Crusader II obsahuje celkem 70 misí pro jednoho hráče (základní hru a všechna čtyři DLC), 16 postav a 5 herních režimů, dále rovněž artbook, soundtrack a Stronghold Crusader HD ze Special Edition, jakož i druhou kopii Stronghold Crusader II, kterou můžete věnovat příteli. V této edici navíc naleznete i bonusové minikampaně „Delivering Justice“ a „Freedom Fighters“ dříve dostupné pouze těm, kteří si hru předobjednali, a také deset nových štítů. Ultimate Edition zkrátka obsahuje vše, co kdy vývojáři pro Stronghold Crusader II vytvořili.

DLC „The Jackal & The Khan“ seženete na Steamu až do konce tohoto týdne s 33% slevou. A ti, kteří dosud s koupí Stronghold Crusader II váhali, mohou nyní ušetřit pořízením si Ultimate Edition.
   
   

HYPERMAX | 2003-2016 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.