úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál

Silverfall

Cesta na Měsíc

Penumbra: Overture
 
FPS
RPG
adventury
automoto závody
sport
arkády
akční hry
simulátory
vesmírné simulátory
strategické hry
hry pro děti
 
Planetary Annihilation
anglická verze

Kolonizujte okolní sluneční soustavy, ničte domovské světy protivníků a vyhlazujte nepřátele v epických meziplanetárních bitvách více hráčů s tisícovkami jednotek. Planetary Annihilation posouvá žánr real-time strategií na dosud neviděnou úroveň a poskytuje hráčům výkonné nástroje nezbytné k ovládnutí všudypřítomného válečného chaosu.

Blackguards
Co se stane, když jedinou nadějí ohroženého světa nebudou hrdinové v lesklé zbroji, ale skupina ztracených existencí a odsouzených ničemů? To je otázka, na kterou se snaží odpovědět tahové RPG Blackguards zasazené do proslulého fantasy světa Černého oka.
The Banner Saga - Collector's Edition
Prožijte epickou vikinskou ságu, v níž vaše strategická rozhodnutí přímo ovlivňují vaši cestu. Během toho, co se svou karavanou putujete kouzelnou, avšak drsnou krajinou, uzavírejte nová spojenectví.
Shadow Warrior
Když Lo Wang, šógun společnosti Zilla Enterprises, dostane rozkaz získat legendární katanu zvanou Nobitsura Kage, jeho potíže tím teprve začínají. Je zrazen, ponechán napospas osudu a zjišťuje, že s tímto mečem mají co do činění zlověstní bohové, kteří chtějí přiblížit náš svět na pokraj zničení.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2
Nazi Zombie Army 2 je nejnovější, hrůzostrašnou epizodou v oceněné sérii Sniper Elite. Evropa, zničená druhou světovou válkou, je zamořena legiemi nemrtvých a jediná naděje na záchranu lidstva spočívá v získání posvátných artefaktů stojících na počátku tohoto prokletí.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army
V pomalu dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu a vypustí armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu. Jste Karl Fairburne – jeden z posledních živých na území Německa.
Sniper Elite V2 - Collector's Edition
Sniper Elite V2 je pokračováním úspěšné taktické akce Sniper Elite, ve kterém na hráče čeká dosud nejvěrohodnější zpracování válečné vřavy druhé světové války z pohledu odstřelovače. Nyní i v limitované sběratelské edici s řadou bonusů!
Rochard
Rochard je cenami ověnčená plošinovka přinášející nespočet hodin neuvěřitelných gravitačních hrátek, řešení hádanek a čisté akce. Hra, podávaná v humorném kresleném stylu, vypráví napínavý příběh o zavrženíhodných padouších, slečně v nesnázích a tajemné civilizaci cizinců.
Death Rally
Death Rally je závodní hra viděná shora, v níž je vaším úkolem vyhrávat závody, hromadit peníze a za ně si kupovat vylepšení pro své auto. To vše při ničení protivníků a klestění si cesty okolostojícími diváky s plynovým pedálem sešlápnutým až k podlaze!
SpellForce 2: Faith in Destiny
český návod
21. červen 2012
CENA: 499 Kč, CENA E-SHOP: 388 Kč
  KOUPIT ZA 388 KČ   

Faery: Legends of Avalon, česká verze
299 Kč, 11. listopad 2011
Cities XL 2011, česká verze
399 Kč, 10. listopad 2011
Pirates of the Flying Fortress, česká verze
749 Kč, 5. říjen 2011
The Next BIG Thing, česká verze
399 Kč, 19. srpen 2011
Pro Cycling Manager 2011, anglická verze
799 Kč, 8. červenec 2011

16. září 2014
Real-time strategie Planetary Annihilation vychází 19. září!

Tento pátek vyjde v edici HYPERMAX meziplanetární real-time strategie Planetary Annihilation. Chcete-li ovládnout galaxii se svou armádou ničivých válečných strojů, nenechte si ji rozhodně ujít. Na našem e-shopu gameoutlet.cz ji seženete za zvýhodněných 699 Kč.

4. září 2014
Tahové RPG Blackguards vychází v češtině 17. září

Všichni fanoušci kvalitních RPG her, temných příběhů a fantasy světa Černého oka se mohou začít těšit na 17. září, kdy u nás v české verzi vyjde tahové RPG Blackguards. Hra bude dostupná v limitované edici obsahující navíc mapu, plakát, soundtrack, digitální artbook, tapety na plochu a vývojářské deníčky. Na našem e-shopu gameoutlet.cz hru seženete za příjemných 899 Kč.

19. srpen 2014
Sběratelská edice The Banner Saga nyní k dispozici

Pokud vás lákají příběhy z dálného severu a vikinská tematika obecně, určitě si nenechte ujít nadprůměrně hodnocené strategické RPG The Banner Saga, které u nás od dnešního dne distribuujeme ve sběratelské edici. Na našem e-shopu hru navíc seženete za výhodných 599 Kč.

27. leden 2014
Soumrak nad světem Vanguard: Saga of Heroes

V pátek 24. ledna společnost Sony Online Entertainment oznámila, že ke dni 31. července 2014 ukončí provoz MMORPG Vanguard: Saga of Heroes. Na průzkum fantasy světa, který tu s námi je už celých sedm let, tak máte posledního půl roku.
   
   

HYPERMAX | 2003-2014 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.